wycieczka szkolna do Kołobrzegu - Biuro Turystyczne

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

wycieczka szkolna do Kołobrzegu

TRZYDNIOWE

WESOŁA PRZYGODA NAD MORZEM wycieczka nr 47                      
1 dzień
– Zabawa i zwiedzanie Labiryntów Ogrodowych. Centralnym jego punktem jest największy na świecie labirynt grabowy, który powstał z 18 tysięcy sztuk sadzonek tego drzewa. Zajmuje on powierzchnię 1 ha. Jego ściany liczą wysokość 2 metrów, a łączna długość jego korytarzy wynosi ponad 3,2 km. Później spacer po labiryncie jedną z trzech tras zwiedzania (gwarantuje to  doskonałą zabawę). Pobyt na plaży, czas na relaks (gry i zabawy z piłką).
Na zakończenie dnia odbędzie się dyskoteka
.

2 dzień
Skansen Morski - zwiedzanie okrętów marynarki wojennej oraz szkolenie tematyczne - nawigacja morska, Kod Flagowy i Ratownictwo Morskie. „Piracka Przygoda”- program oparty na starych, żeglarskich zabawach i konkursach oprawiony muzyką folkową i szantami.
Spacer do portu, dalej promenadą nadmorską do molo
. Czas na zakup pamiątek. Czas na relaks, pobyt na plaży (gry i zabawy w piłką).

3 dzień
Paintball - uczestnictwo w zabawie z podziałem na grupy drużyn wojskowych. Gra polega na “pomalowaniu” przeciwników kulkami z farbą załadowaną do pistoletu (markera). Kulki miotane są przez sprężone powietrze. Znaczenie w grze ma zarówno inteligencja i zdolność planowania, jak i prędkość oraz zwinność gracza. Poprzez zabawę uczestnicy nauczą się pracy w zespole, zdobywają wzajemne zaufanie oraz odkrywają głęboko tkwiące zdolności przywódcze. Każdy z uczestników otrzymuje do swojej dyspozycji specjalny karabinek (marker) załadowany żelowymi kulkami wypełnionymi kolorowym barwnikiem spożywczym. Oprócz tego  zostanie wyposażony w maskę chroniącą twarz, jak i mundur moro.
Liczba uczniów i ceny 40 - 45 os.- 400 zł / 35 - 39 os.- 365 zł / 30 - 34 os. - 395 z
ł

WESOŁA PRZYGODA NAD MORZEMwycieczka nr 48
1 dzień – Zabawa i zwiedzanie Labiryntów Ogrodowych
. Centralnym jego punktem jest największy na świecie labirynt grabowy. Spacer plątaniną
tras gwarantuje doskonałą zabawę. Wycieczka do ogrodów tematycznych
(m.in. ogród japoński, francuski, śródziemnomorski oraz ogród kamienny, skalny i wodny). Ogrody użytkowe: ziołowy i warzywny i wiele innych. Wyjście nad morze, pobyt na plaży, a tam czas na relaks (gry i zabawy z piłką).

2 dzień – Skansen Morski - zwiedzanie okrętów marynarki wojennej oraz szkolenie tematyczne - nawigacja morska, Kod Flagowy i Ratownictwo Morskie.
Przyjazd do ośrodka sportowego. Zawody na Strzelnicy Sportowej
- strzelanie z karabinu i pistoletu pneumatycznego. Znajduje się tam 6-stanowisk strzeleckich z automatycznymi transporterami tarcz i podglądem uzyskiwanych wyników na monitorach.
Spacer do portu, dalej promenadą nadmorską do molo
. Czas na zakup pamiątek.
Pobyt na plaży
, gry i zabawy w piłką.

3 dzień – Western City
: kowbojska karuzela, strzelanie z łuku, przejażdżka na koniu, autodrom, ścianka wspinaczkowa, kule wodne, dojenie kozy,labirynt, mechaniczny byk rodeo, przejażdżka bryczką, indiańskie narty, napady na pokazy kaskaderskie, nauka tańca kowbojskiego i indiańskiego, konkursy z nagrodami, gorączka złota, beczka śmiechu, beczkowóz, rower na linie, przejażdżka autem terenowym. (Niektóre wymienione atrakcje mogą ulec zmianie i być zastąpione innymi).

Liczba uczniów i ceny: 40 - 45os.- 400zł / 35 - 39os.- 365zł / 30 - 34os. - 365zł

Możliwość skorzystania z innych atrakcji - zmiana programu lub dopłata.
- wycieczka rowerowa
ścieżką przy morzu, a w trakcie postoje na zwiedzanie;
- zabawy w Aqua Parku
.
Liczba uczniów i ceny: 40 - 45os.- 400zł / 35 - 39os.- 365zł / 30 - 34os. - 395zł

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego