Wycieczki szkolne do Świnoujścia - Biuro Turystyczne

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Wycieczki szkolne do Świnoujścia

TRZYDNIOWE

1 dzieńPrzyjazd do Wapnicy i przejście na taras widokowy Zielonka, gdzie zobaczymy: Rzekę Świnę, Zalew Szczeciński, Jezioro Wicko oraz Archipelag Wysp. Przejdziemy ścieżką przyrodniczo – edukacyjną Wolińskiego Parku Narodowego do Jeziora Turkusowego. Przyjazd do Międzyzdrojów i zwiedzanie: Muzeum Przyrodniczego, dalej udamy się do Rezerwatu Żubrów, gdzie oprócz żubrów zobaczymy: orły, sarny, jelenie. Spacer na klif – wybrzeża klifowe w Międzyzdrojach są największymi klifami nad Morzem Bałtyckim. Dalej udamy się do centrum Międzyzdrojów - krótkie zwiedzanie. Spacer nadmorską Aleją Gwiazd i wejście na molo, czas na zakup pamiątek. Wyjazd do Świnoujścia. Przeprawa promem z wyspy Wolin na wyspę Uznam. Przyjazd do miejsca zakwaterowania. Wyjście nad morze, zabawy i gry z piłką.

2 dzień Wycieczka do niemieckiego miasta Stralsund i wyspę Rugia lub za dopłatą - wycieczka do Strazlundu i zwiedzanie Oceanarium oraz Starego Miasta.

3 dzień – Spacer do znaku nawigacyjnego położonego na falochronie, który jest jednym z symboli Świnoujścia -Stawa Młyny” - pobyt na plaży. Gry i zabawy z piłką. Spacer na promenadę, czas na zakup pamiątek. Zwiedzanie na wesoło dawnej tajnej jednostki wojskowej.
Podczas zwiedzania na uczestników czekają śmieszne niezapomniane atrakcje - dużo dobrej zabawy.

Liczba uczniów i ceny:
40 - 45 os. - 375 zł  / 35 - 39 os. - 400 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego