wycieczka szkolna do Kołobrzegu - Biuro Turystyczne

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

wycieczka szkolna do Kołobrzegu

DWUDNIOWE

WESOŁA PRZYGODA NAD MORZEM wycieczka nr 47                      
1 dzień
– Zabawa i zwiedzanie Labiryntów Ogrodowych. Centralnym jego punktem jest największy na świecie labirynt grabowy, który powstał z 18 tysięcy sztuk sadzonek tego drzewa. Zajmuje on powierzchnię 1 ha. Jego ściany liczą wysokość 2 metrów, a łączna długość jego korytarzy wynosi ponad 3,2 km. Później spacer po labiryncie jedną z trzech tras zwiedzania (gwarantuje to  doskonałą zabawę). Pobyt na plaży, czas na relaks (gry i zabawy z piłką).
Na zakończenie dnia odbędzie się dyskoteka
.

2 dzień
Skansen Morski - zwiedzanie okrętów marynarki wojennej oraz szkolenie tematyczne - nawigacja morska, Kod Flagowy i Ratownictwo Morskie. „Piracka Przygoda”- program oparty na starych, żeglarskich zabawach i konkursach oprawiony muzyką folkową i szantami. Spacer do portu, dalej promenadą nadmorską do molo. Czas na zakup pamiątek. Czas na relaks, pobyt na plaży (gry i zabawy w piłką).

3 dzień
Paintball - uczestnictwo w zabawie z podziałem na grupy drużyn wojskowych. Gra polega na “pomalowaniu” przeciwników kulkami z farbą załadowaną do pistoletu (markera). Kulki miotane są przez sprężone powietrze. Znaczenie w grze ma zarówno inteligencja i zdolność planowania, jak i prędkość oraz zwinność gracza. Poprzez zabawę uczestnicy nauczą się pracy w zespole, zdobywają wzajemne zaufanie oraz odkrywają głęboko tkwiące zdolności przywódcze. Każdy z uczestników otrzymuje do swojej dyspozycji specjalny karabinek (marker) załadowany żelowymi kulkami wypełnionymi kolorowym barwnikiem spożywczym. Oprócz tego  zostanie wyposażony w maskę chroniącą twarz, jak i mundur moro.

Liczba uczniów i ceny 40 - 45 os.- 400 zł / 35 - 39 os.- 365 zł / 30 - 34 os. - 395 z


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego