SOPOT - GDYNIA – WŁADYSŁAWOWO – HEL – GDAŃSK - Biuro Turystyczne

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

SOPOT - GDYNIA – WŁADYSŁAWOWO – HEL – GDAŃSK

TRZYDNIOWE

WESOŁA PRZYGODA NAD MORZEM

1 dzień – Przyjazd do Sopotu, krótkie zwiedzanie miejscowości, wejście na molo. Wyjazd do Gdyni, przyjazd do Centrum Nauki Experyment - uczestnictwo na interaktywnych stanowiskach:
- tajemnice wodnego świata - budowanie tam, zapory i wodnych wirów.
- zagadnienia przyrodnicze - będzie można z bliska podejrzeć zachowania zwierząt, a nawet zobaczyć świat ich oczami oraz zobaczyć przyrodniczy fotoplastykon.
- fizyczny wszechświat - Zagadki dotyczące środka ciężkości, ciśnienia, magnetyzmu, fal dźwiękowych.  
- wyprawa w głąb ludzkiego ciała - multimedialne manekiny pozwolą nam zajrzeć do środka naszych organizmów, poznać zachodzące w nich procesy, przeprowadzić wirtualną operację dzięki nowoczesnej technologii, przekonać się jak będziemy wyglądać w wieku 80 lat.

2 dzień – przyjazd na Hel i zwiedzanie miejscowości w tym Fokarium - stacji morskiej. Przejście bulwarem nadmorskim, czas na zakupy. Spacer na cypel, gry i zabawy z piłką. Pobyt w Ocean Park we Władysławowie, który bawiąc edukuje. W Ocean Parku nie tylko mamy okazję spotkać się ze zwierzętami morskimi wykonanymi w skali 1:1 w tym największym na świecie 34 metrowym płetwalem błękitnym ale również dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o ich podwodnym życiu. Na terenie parku znajduje się wodospad, żywe rekiny i ryby tropikalne, wioska rybacka, mini plaża, salon gier, ryby rzeźbione z drewna, maxi klocki i wiele innych. Powrót do miejsca zakwaterowania, kolacja, odpoczynek i nocleg.  

3 dzień – przyjazd na zabawę i zajęcia z instruktorem w Parku Trampolin. Dalej udamy się na Gdańskie Stare Miasto, spacer wzdłuż portu do pomnika Neptuna, spacer jest połączony z krótkim zwiedzaniem charakterystycznych i ciekawych miejsc Gdańskiej Starówki. Czas na pamiątki.  
Liczba osób i ceny 44 - 45 os. - 400 zł  /  40 - 43 os. - 415 zł                                                                                                                                                                                                   

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego